LOGO DEVİR HATTI

444 43 19

Logo Yazılım ticari yazılımları

Firmamız kurulduğu 2006 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta ve firmalara uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir.Uzman ve tecrübeli kadromuz ile orta ve büyük ölçekli firmaların iş verimliliği artırmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar farklı bir çok sektörde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize sadece destek hizmeti değil aynı zamanda
özel yazılım ihtiyaçları konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Logo Yazılım ile kuruluşumuzdan günümüze devam eden beraberliğimiz ve Logo Çözüm Ortağı statüsündeyiz.
ALP BİLGE YAZILIM, özellikle günümüz koşullarında artı ve katma değer yaratmanın kritik öneminin bilincindedir.

Tüm dünya yeni bir ekonomi ve ticaret anlayışına uyum göstermeye çalışıyorken, bilişim sistemleri hem bu yeni ekonomi anlayışının şekillenmesinde etken olmakta, hem de bu uygulanmasındaki en kritik araç konumundadır.

Günümüzde hiçbir kuruluşun hata yapma, zaman kaybetme, geciken kararlar alma, operasyonel olarak işleri tekrarlama gibi lüksleri bulunmamaktadır.

Hıza ve hatasızlığa giden yolda gerek operasyonel kadrolar, gerekse yönetim kadroları kullandıkları araçlara güvenmek, bu araçlarla birlikte sürdürülebilir gelişmeyi sağlamak zorundadırlar.

ALP BİLGE YAZILIM, gerek çözümlerini geliştirirken, gerekse hizmet verirken üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilincindedir.

Logodevir.org sitesi alpbilgeyazilim.com.tr kuruluşunun bir alt kuruluşudur.